Menu

«В управлінні освіти Львова – за призначення треба платити», – завідувач дитсадка

  • Джерело: Вголос
dyvosvit_sadochok_dity3313_be80d.jpg
Ще на початку березня депутати Львівської міської ради передали майже третину приміщень дитячого садка № 42 «Дивосвіт» в оренду іншому ДНЗ - № 21. Виконання цього рішення мерії майже відразу заблокував Галицький райсуд Львова, бо документи для винесення ухвали, ймовірно, підробили. Таку передачу в оренду будівель директорка дитячого закладу називає «рейдерською атакою» і  вважає, що це помста міських чиновників їй як керівникові. 

«За всі роки, які я працюю в освіті, ще не було таких керівників від освіти. Починаючи з департаменту гуманітарної політики та управління освіти міста Львова. Я вважаю, що такі люди не мають працювати в освіті. Це люди, які скеровані не на реформування освіти, щось внесення доброго в освіту, на створення креативного розвитку. Тут спрямовано на те, щоб щось забрати, когось поставити і взяти за це гроші», - каже завідувач ДНЗ № 42 «Дивосвіт» Наталя Заранська.

 

«Дивосвіт» проблем: хто і навіщо відбирає територію дитсадка?
 Журналістське розслідування

  

«Вголос»

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами