Menu

У Львові шрифтом Брайля надрукували збірку поезій Мар’яни Савки

  • Джерело: Львівська Газета

У Львові презентували перші результати роботи на новому принтері Брайля – поетичну збірку Мар’яни Савки «Босоніжки для стоніжки» у двох форматах, доступних для сліпих дітей (braile, audio), а також «Словник медичної термінології» для незрячих студентів-медиків. Обидва видання надруковані на новому брайлівському принтері Everest V-4, придбаному МБФ «Давай допоможемо» за кошти небайдужих львів’ян і мешканців інших міст України.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Початковий тираж видання збірки – 50 примірників. Цього достатньо, аби забезпечити потребу всіх спецшкіл-інтернатів для сліпих дітей, передати збірку в кожну обласну універсальну наукову бібліотеку України, а також безпосередньо незрячій малечі додому. Над публікацією і озвученням збірки працювали редактори Катерина Івашутіна і Марта Сидоряк, звукорежисер Ярослав Босий, коректор Михайло Петрів і Оксана Потимко, автор Мар’яна Савка. Аудіоверсія збірки виготовлялась в студії ресурсного центру ЛП, начитувала її безпосередньо автор», – зазначила керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка» Оксана Потимко.

За словами викладача Інституту медсестринства і лабораторної медицини ім. А. Крупінського Олександри Палагіцької, такий «Словник медичної термінології», надрукований шрифтом Брайля, є першим в Україні.

 

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7homesitemap-8rsssitemap-5homersshomersssitemap-10rsssitemap-10sitemap-8sitemap-8sitemap-7sitemap-8sitemap-7sitemap-8homesitemap-6sitemap-4sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-9sitemap-8homesitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-7homehomesitemap-6sitemap-9sitemap-7sitemap-3homesitemap-8sitemap-10homesitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-4sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-9