Menu

У Львові на території дитсадка службовий пес напав на дитину. У Ратуші проведуть перевірку<br>

  • Джерело: Вголос
У ДНЗ № 136 м. Львова ввечері, 18 квітня, сторожова собака напала на дитину, вихованку садка, коли бабуся забирала її із навчального закладу. За даним фактом у Львівській міській раді проводиться перевірка.
Про це повідомили у Львівській міській раді.

Як зазначають у Ратуші,  сторож, і керівник ДНЗ порушили свої посадові обов’язки: вони не забезпечили належної безпеки перебування дітей у дошкільному навчальному закладі.

«На теперішній час, проводиться службове розслідування і будуть прийняті відповідні управлінські рішення»,- зазначила Зоряна Довганик, в. о. начальника управління освіти ЛМР.

«На разі в ході службового розслідування з’ясовано наступне: бабуся забрала внучку з ДНЗ № 136 та з двома онуками залишилася гуляти на території закладу. Заклад уже не працював, дітей у садочку не було. О 19.00 год. на роботу прийшов сторож, який не оглянув територію, порушивши посадові обов’язки, та випустив собаку з вольєра. Собака підбіг до дівчинки та вхопив за праве плече. Собака має відповідні щеплення, з дозволу завідувача перебуває на території закладу з метою охорони території та запобігання нищенню майна у нічні години», - повідомили в управлінні освіти.

Батьки дитини звернулись до медичного закладу, у якому 18 квітня надали висновок, що у дитини кусані садини правого плеча. Їх було оброблено розчином йоду та бетадину.

Відповідно до державного санітарного регламенту у дошкільному навчальному закладі може бути вольєр, який розташований на відстані не більше ніж 25 м. до самої будівлі ДНЗ. Але, звісно, що в першу чергу повинна бути забезпечена безпека перебування дітей у садочку»,- додала Зоряна Довганик.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами