Menu

У Львові Посол Японії садив сакури

  • Джерело: ЗІК

Висадження дерев відбулося сьогодні, 20 квітня, у внутрішньому дворику ЛОДА. На подію прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє кореспондент ІА ZIK.


Голова ЛОДА Олег Синютка одразу подякував японському дипломату за такий щирий подарунок.


«Це дуже символічно, що в рік, який за указом Президента проголошено роком Японії в Україні, ми маємо можливість милуватися символом цієї країни – сакурою. Бо ніщо у світі настільки гарно і мило не цвіте, як ця краса», – зазначив пан Синютка.


Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK
Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIKІ додав, що львів’яни завжди пам’ятатимуть про такий подарунок від Японії.


«Ми сподіваємося, що тут, у серці Львівщини, сакура завжди нагадуватиме: наші дві країни хоч і географічно надзвичайно далекі між собою, та все ж вони є близькими», – відзначив голова ЛОДА.


Посол Шігекі Сумі підкреслив, що упродовж року Японія висадить 2500 сакур в Україні. І дуже сподівається на добру згадку про відносини між обома державами.


Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Фото: Микола Тис/ZIK
Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Фото: Микола Тис/ZIK«Я буду дуже радий, якщо ви кожного року, колу цвістиме сакура, згадуватимете про Японію і нашу дружбу», – завершив пан Сумі.


Опісля урочистостей учасники заходу, серед яких були й перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, гендиректор підприємства «Fujikura» Хорхе Гарсія та ін, самотужки взялись за лопату та посадили дерева.


Додамо, наразі в Україні ростуть вже 306 сакур, посаджених під час проекту. А сьогодні ж дещо раніше 20 японських подарунків висадили у парку імені Івана Павла ІІ, що на Сихові.


Довідка.


Сакуравідомий символ Японії та японської культури. Жителі цієї країни здавна її шанують та вважають традиційним символом жіночої краси та молодості. Цвіте сакура упродовж 2-3 тижнів.


В Україні розквітле дерево можна побачити в Ужгороді в кінці квітня-початку травня.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами