Menu

На приміському вокзалі спіймали подружжя злодіїв

  • Джерело: Львівська Газета

У Залізничний відділ поліції 19 березня із заявою про крадіжку звернувся 16-річний мешканець одного з сіл Городоцького району. Хлопець повідомив, що близько 21.30, коли він очікував поїзда на приміському залізничному вокзалі Львова, у нього викрали мобільний телефон вартістю більш ніж півтори тисячі гривень.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як з’ясували правоохоронці, до скоєння злочину причетні чоловік та дружина, львів’яни, віком 41 і 28 років. Зловмисників поліцейські опитали у відділі поліції. Наразі встановлюють причетність їх до скоєння інших злочинів, вирішують питання кваліфікації правопорушення згідно норм Кримінального кодексу України, – повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4