Menu

Поляки готові збудувати сміттєспалювальний завод на Львівщині

  • Джерело: Вголос
Польський консорціум EkoProjektSp. z o.o., який упродовж 17 років провадить діяльність у галузі переробки відходів у альтернативні види палива, зацікавлений у будівництві на Львівщині сміттєспалювального заводу. Про це йшлося на зустрічі представників концерну з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою 18 березня, інформує прес-служба ЛОДА.

«Ми попередньо розраховуємо на завод, який може обслуговувати 900 тис. мешканців, водночас переробляти орієнтовно 180 тис. тонн ТПВ за рік», – зазначив представник консорціуму EkoProjektSp. z o.o. Ян Вайс.

Під час зустрічі представники поінформували про можливість фінансування такого проекту за кредитної підтримки Центру капіталу Тарнува (Centrum Kapitałowe Tarnów).

За інформацією мера Львова, щодня Львів продукує до 600 тонн ТПВ (у річному вимірі це – близько 219 тис. тонн.).

Як писав «Вголос», за даними управління інженерного господарства Львівської міської ради, станом сьогодні на ранок тверді побутові відходи не вивезено із 376 майданчиків.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами