Menu

Наша сила – в духовній єдності!

  • Джерело: Львівська Пошта
uku_3.jpg
19 березня, в Хрестопоклінну неділю, у Львові відбудеться Хресна хода

Триватиме вона під молитовним проводом монахів-василіян з нагоди 400-ліття реорганізації Василіянського чину святого Йосафата. Очолюватиме Хресну ходу Високопреосвященний владика Ігор, митрополит і архиєпископ Львівський. Хресна хода традиційно вирушає о 15.00 від храму Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) до пам’ятника Праведному Митрополитові Андрею (пл. Святого Юра, 5), повідо­м­ляє.

“Традиційно в Хрестопоклінну неділю у Львові вирушаємо в ходу, під час якої розважатимемо над страстями Господа нашого Ісуса Христа. Хресну дорогу тематично приурочимо молитві за мир і спокій у нашій країні. Минулого року ми зосереджували увагу на постаті наших військовослужбовців. Під час цьогорічної ходи будемо молитися у цьому ж намірі. Окрім того, в 2017 році Чин святого Василія Великого відзначає свій ювілей. Саме отці-василіяни  неабияк долучилися до розвитку Христової Церкви в Україні та за її межами. Тому цьогорічний текст Хресної дороги підготували отці з ЧСВВ. Окрім животворящого хреста Господнього, будемо молитися навколо мощей святого священномученика Йосафата. До того ж будемо пригадувати отців із Чину, які відзначилися в особ­ливий спосіб, які терпіли муки і страждання заради утвердження Христової віри. Традиційна загальноміська Хресна дорога – це збереження нашої віри, яка хитається сьогодні під впливом різних обставин. Віри, що слабне з кожним днем. І це ще одна можливість разом зібратись довкола Господа Бога і просити Його помочі в цій боротьбі. Тому запрошуємо долучитися всіх львів’ян незалежно від конфесійної та релігійної приналежності та духовних поглядів. купить поворотное кресло для надувной лодки недорого Маємо єдиними устами і серцем молитись довкола хреста Господнього, благати у Нього помочі і порятунку”, – сказав отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами