Menu

Міжнародна рада танцю при ЮНЕСКО хоче співпрацювати з ЛНУ

  • Джерело: Львівська Газета

Учора, 17 березня, в рамках візиту до Львова ЛНУ імені Івана Франка відвідав президент Міжнародної ради танцю при ЮНЕСКО Алкіс Рафтіс

Під час зустрічі з ректором, професором Володимиром Мельником, проректором з міжнародної співпраці Марією Зубрицькою, деканом факультету культури і мистецтв Романом Крохмальним і професором кафедри режисури та хореографії Олегом Петриком почесний гість Університету висловив сподівання на налагодження плідної співпраці між ЮНЕСКО та Львівським університетом у сфері збереження та розвитку танцювальної традиції як світового культурного надбання.

Зокрема, Алкіс Рафтіс наголосив, що у Львівського національного університету імені Івана Франка є хороша перспектива бути одним із провідних осередків танцювальної культури в Україні. А відтак президент Міжнародної ради танцю пообіцяв підтримку зі сторони ЮНЕСКО ініціатив, спрямованих на розвиток танцювального мистецтва в університеті.

Ректор, професор Володимир Мельник подякував гостю за увагу до вишу й визнання факультету культури і мистецтв одним із найперспективніших осередків розвитку танцювальної традиції у Львові. Володимир Петрович висловив переконання, що співпраця між ЛНУ ім. Івана Франка та Міжнародною радою танцю при ЮНЕСКО матиме позитивну динаміку.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-4sitemap-3homesitemap-6sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-2sitemap-5sitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-10sitemap-9sitemap-3sitemap-9sitemap-10rsssitemap-2sitemap-5rsssitemap-2sitemap-7sitemap-5sitemap-10sitemap-1rsssitemap-1sitemap-3sitemap-7rsssitemap-7homersshomesitemap-3sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-6sitemap-2sitemap-4rss