Menu

Синютка: ЛОДА сприятиме вирішенню сміттєвої кризи Львова, але відповідальність на міській владі

  • Джерело: ЗІК

Про це йшлося 18 березня під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон та міським головою м. Львів Андрієм Садовим, – передає прес-служба ЛОДА.


Олег Синютка висловив вдячність Надзвичайному та Повноважному Послу за значний внесок у реалізацію такої ініціативи та наголосив, що цінує довіру французького уряду.


«Тільки спільна робота регіональної та місцевої влади може стати запорукою успішного втілення проекту. Львівська ОДА максимально сприятиме цьому процесу, але відповідальність за реалізацію лежить на міській владі Львова», – підкреслив очільник області.


Як повідомлялося, у Львівській міськраді підписали меморандум з французькою компанією Еgis, яка має розробити проектні рішення для вирішення сміттєвої проблеми Львова. Йдеться про експертизу й рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, документацію для нового сміттєпереробного заводу. Проектні роботи компанія виконає за 650 тис. євро гранту від Фонду вивчення та підтримки приватного сектору генерального казначейства Франції.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами