Menu

Керівництво Івано-Франківської митниці викрили на мільйонному хабарі

  • Джерело: Вголос
17264999_1328217690601667_6133613993943395439_n.jpg
Злочинна група у складі в. о. начальника обласної митниці, двох його заступників, а також начальника митного поста намагалася дати хабар оперативникам управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції і прокуророві військової прокуратури. Про це повідомив глава МВС України.

Правоохоронці задокументували численні факти хабарництва, коли митники перебували на постах Львівської митниці. Після того, як 19 січня співробітники управління захисту економіки Львівської області та військової прокуратури затримали одного з керівників Львівської митниці, його подільники були переведені на рівнозначні посади в прикарпатській митниці, де вони і продовжили свою злочинну «справу». Схема полягала в налагодженій системі збору коштів від низу до верху, від нижчої ланки до керівництва.

Після викриття чиновники спробували домовитися з правоохоронцями, «оцінивши питання» більше ніж в мільйон гривень.

Вночі 17 березня, під час «ділової зустрічі» митників-комерсантів затримали оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції спільно зі слідчими військової прокуратури Західного регіону.

Як уже писав Вголос, на хабарі розміром 40 тисяч доларів погорів військовий прокурор Львівського гарнізону майор юстиції Савинець Владислав Васильович.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами