Menu

Поділитися радістю Великодня

  • Джерело: Львівська Пошта
У рамках акції “Великдень разом”, яку організовує Студентське братство УКУ, студенти з різних куточків України приїжджають до Львова на чотири дні, аби дізнатися про пасхальні традиції Галичини

Про це повідомляє velychlviv.com

“Акція покликана як зібрати та згуртувати молодь з різних регіонів України за спільним святкуванням Воскресіння Христового, так і створити простір спілкування й обміну думками, традиціями, популяризації громадського руху; через відкритість, щирість та любов до ближнього зруйнувати стереотипи та упередження один до одного”, – розповідає Юлія Любич, голова Студентського братства УКУ. – Цього року організатори сподіваються зустріти 150 гостей зі сходу України. Це студенти з різних міст, зокрема з евакуйованих університетів Донецької та Луганської областей. Надійшло багато анкет із Мелітополя, Запоріжжя, Криму. Окрім заходів у Шевченківському гаю, будуть нові ініціативи (гаївки біля університету, інші спільні події для більшої інтеграції та спілкування між групами). Закликаємо вас долучитися – запросити до себе гостя з іншого регіону України на час великодніх свят. Це чудова нагода проявити свою доб­розичливість, поділитись своєю любов’ю у час найбільшої радості – Воскресіння Господнього!”


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами