Menu

Мінкультури: висновки про зникнення друкованих раритетів – передчасні

  • Джерело: Вголос
Міністерство культури України повідомило про продовження звірення фондів Львівської галереї мистецтв імені Бориса Возницького через повідомлення про зникнення раритетних видань у одному з її відділів. Як інформує Радіо Свобода, поки триває перевірка, робити висновки про відсутність музейних предметів передчасно.

«Міністерство культури України стурбоване вказаною ситуацією. Разом з тим, вважаємо, що до завершення повного звірення фондів відділу («Музей мистецтва староукраїнської книги») робити висновки про відсутність музейних предметів передчасно…На сьогодні Львівською національною галереєю мистецтв імені Возницького повне звірення не завершено», – йдеться в повідомленні.

У Мінкульті не виключили створення робочої групи із надання методичної допомоги для звірення фондів Львівської галереї мистецтв. Загалом міністерство очікує отримати результати перевірки до 1 березня 2017 року.

-

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами