Menu

Чиновники Садового обіцяють нуль відходів

  • Джерело: Вголос
Чиновники Львівської міської ради анонсували про початок стратегії поводження з ТПВ на 2017-2022 роки. Про це інформує Львівська міська рада.

Щорічно в місті продукують орієнтовно 240 тис. тонн сміття, тобто на кожного мешканця в середньому припадає близько 280 кг ТПВ на рік. Аби зменшити обсяг відходів, Львів долучається до європейських міст, які задекларували рух у напрямі «Zero Waste» (нуль відходів). Йдеться про перехід від управління відходами до управління ресурсами, що сприяє економічному та соціальному розвитку.

Загалом, у міськраді анонсують про масштабну програму із зменшення відходів у Львові, сортування сміття, перетворення в енергію захоронення і т.д.  

Нагадаємо, як писав «Вголос», сьогодні у м. Жовква, що на Львівщині активісти знайшли нелегальне сміттєзвалище, куди звозили сміття зі Львова.  

Також повідомлялося, що сміття з центру Львова вивозять немарковані сміттєвози в супроводі елітних авто.

Впродовж минулого року львівське сміття активно мандрувало Україною.

У різних районах Львова чи не щомісяця виникали проблеми із вивозом сміття.

Загалом, на вивезення сміття у 2016 році міська рада Львова витратила 87,4 млн грн.

-

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами