Menu

У Львівській мерії заявляють, що на Різдво смітники були переповнені через снігопади

  • Джерело: ЗІК

Про це сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції заявив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.


Він вибачився перед львів’янами за затримки у вивезенні сміття під час свят.


«Є декілька причин цього. Це заметені через снігопади дороги. Друга причина у тому, що деякі полігони, куди вивозили сміття, на свята не працювали. Також продовжується блокування машин із відходами», – заявив С. Бабак.


Він запевнив, що зараз перевізники почали працювати інтенсивніше. У найближчі дні сміття обіцяють вивезти.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7homesitemap-8rsssitemap-5homersshomersssitemap-10rsssitemap-10sitemap-8sitemap-8sitemap-7sitemap-8sitemap-7sitemap-8homesitemap-6sitemap-4sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-9sitemap-8homesitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-7homehomesitemap-6sitemap-9sitemap-7sitemap-3homesitemap-8sitemap-10homesitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-4sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-9