Menu

На Львівщині активісти знайшли нелегальне сміттєзвалище, куди звозили сміття з Львова

  • Джерело: Вголос
16002797_1422034827860847_289397026828567219_n.jpg
У м. Жовква Львівської області у кар’єрах цегельного заводу місцеві активісти знайшли нелегальне сміття зі Львова.
Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив депутат Жовкіської районної ради, громадський активіст Ігор Муравський.

«Сьогодні, 11 січня, на території цегельного заводу, ми, разом з моїм помічником Олегом Вольським, знайшли чергове незаконне сміттєзвалище, куди звозять сміття зі Львова. Сміття тривалий час привозили і скидали в кар'єри. Один кар'єр засипаний повністю, зверху присипаний снігом. У інший, за повідомленням очевидців, лише за вчорашній день, скинули щонайменше три контейнеровози і розрівняли сміття трактором», - написав депутат.

«Про порушення мене, як депутата Жовківської райради, голову комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів, повідомили мешканці району. За їх інформацією, сміття завозять з грудня 2016 року і до сьогоднішнього дня. Точна кількість завезеного сміття не відома. Виїзд на місце події підтвердив достовірність інформації - на території кар'єру було знайдено чеки із львівських супермаркетів, датовані 3 січня 2017 року, ліцензійні договори та багато іншого», - додав Ігор Муравський.-

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами