Menu

У Львівській мерії заявили, що на Рясному таки можуть пресувати відходи

  • Джерело: ЗІК

Про це сьогодні, 11 січня, у коментарі журналістам заявив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.


«Якщо ми говоримо умовно, що знайшли земельну ділянку, то там будується сміттєсортувальна лінія і лінія поводження з ТВП. Цей вузол є складовою загального організму інженерної споруди, – заявив Бабак. – Як виглядає полігон? На його в’їзді висипають сміття. Потім його (сміття, – ред.) сортують. Далі усе зжимають, перев’язують. Це складова загального комплексу поводження із сміттям на полігоні».


Чиновник додав, що далі відібрані відходи везуть на паперову фабрику або завод, де переробляють пластик.


«Якщо у когось є застереження, що на вул. Шевченка, 327 г може бути сміттєзвалище, то воно там не може бути технічно. Це лінія, яка стискає папір, пластик, може стискати сміття», – заявив Бабак.


На запитання, для чого поблизу ангару був виритий котлован, чиновник відповів: «Це було до мене. Я не знаю, для чого. Якщо дивитись по карті, то там нічого не було, не було ніякого лісу. Як мені розповідають, там приватна особа тримала ангари, який потім забрали».


Бабак додав, «якщо треба, то зариємо (котлован, – ред.)».


Нагадаємо, депутати Львівської міської ради на сесії 25 грудня заборонили будь-яку діяльність, пов’язану з відходами, що ведеться на території промзони заводу «Сільмаш» на вул. Шевченка, у випадку, якщо вона суперечить законодавству.


Активісти з Рясного кілька разів перекривали дорогу на вул. Шевченка, протестуючи проти сміттєсортувальної лінії на території «Сільмашу».

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами