Menu

Волонтери просять львів’ян приносити теплий одяг та вітаміни для вояків АТО

  • Джерело: ЗІК

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).


Зокрема, волонтери просять приносити у пункти збору светри, термобілизну, рукавиці, шкарпетки та шапки. Щотижня усе зібране відправляють у зону АТО.«Рукавиці, шкарпетки, шапки дуже потрібні. Бо там, на передовій, часто немає можливості попрати такі речі й бійці їх просто викидають. Тому потреба нагальна», – розповів волонтер Сергій Глотов.


До слова, у селищі Шкло, що на Львівщині, відбувся флешмоб із ліплення вареників для захисників Вітчизни, які вже завтра, 12 січня волонтери повезуть в зону АТО разом із іншими подарунками для воїнів. 

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4