Menu

У Бориславі активісти запідозрили завезення на сміттєзвалище львівського сміття

  • Джерело: ЗІК

По це IA ZIK повідомив депутат міської ради Олег Дергун. За його словами, у бориславців є підозра, що автомобіль з твердими побутовими відходами прибув зі Львова.


«Я звернувся в місцеве відділення поліції із заявою про вчинення злочину, – розповів О. Дергун. – Правоохоронці прибули на місце і опитали водія, склали протокол огляду місця події».


За словами народного обранця, також учора ввечері на сміттєзвалищі було виявлено займання. На місце події виїжджали місцеві пожежні і погасили вогонь.


«Сміттєзвалище завалено сміттям настільки, що практично нема куди завозити нове. Люди озлоблені безгосподарністю місцевих чиновників і готуються до протестних акцій», – резюмував О. Дергун.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-3sitemap-2sitemap-9sitemap-3sitemap-6sitemap-6sitemap-9sitemap-2sitemap-5sitemap-1sitemap-4sitemap-8sitemap-8sitemap-6rsssitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-2sitemap-2sitemap-6sitemap-8sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-2sitemap-2homesitemap-10sitemap-9sitemap-2sitemap-1sitemap-3sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-2homesitemap-5sitemap-7sitemap-4sitemap-7sitemap-5sitemap-8sitemap-3sitemap-7sitemap-7