Menu

У Бориславі активісти запідозрили завезення на сміттєзвалище львівського сміття

  • Джерело: ЗІК

По це IA ZIK повідомив депутат міської ради Олег Дергун. За його словами, у бориславців є підозра, що автомобіль з твердими побутовими відходами прибув зі Львова.


«Я звернувся в місцеве відділення поліції із заявою про вчинення злочину, – розповів О. Дергун. – Правоохоронці прибули на місце і опитали водія, склали протокол огляду місця події».


За словами народного обранця, також учора ввечері на сміттєзвалищі було виявлено займання. На місце події виїжджали місцеві пожежні і погасили вогонь.


«Сміттєзвалище завалено сміттям настільки, що практично нема куди завозити нове. Люди озлоблені безгосподарністю місцевих чиновників і готуються до протестних акцій», – резюмував О. Дергун.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами