Menu

В одному із міст Львівщини вандали понищили центральну ялинку

  • Джерело: Вголос
У м. Дрогобич Львівської області вандали понищили головну ялинку міста.
Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

«Минулого тижня було виявлено факт пошкодження частини ілюмінації, яку цього року встановили на головній ялинці міста. Частину електропроводів ілюмінації було порізано, а деякі з них — роз’єднано один від одного. Про факт вандалізму одразу було повідомлено правоохоронні органи. Також впродовж святкових днів у центральних парках міста знову було знищено частину сміттєвих урн, розбито декілька ліхтарів зовнішнього освітлення, знищено декілька паркових лав», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку зі зростанням кількості актів вандалізму у місті Дрогобичі, зараз вирішується питання щодо запровадження у місті муніципальної варти, яка сприятиме безпеці громадського порядку в місті та підсилить роботу правоохоронців.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-3sitemap-2sitemap-9sitemap-3sitemap-6sitemap-6sitemap-9sitemap-2sitemap-5sitemap-1sitemap-4sitemap-8sitemap-8sitemap-6rsssitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-2sitemap-2sitemap-6sitemap-8sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-2sitemap-2homesitemap-10sitemap-9sitemap-2sitemap-1sitemap-3sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-2homesitemap-5sitemap-7sitemap-4sitemap-7sitemap-5sitemap-8sitemap-3sitemap-7sitemap-7