Menu

Вертеп Самооборони Львівщини та гурт «Коралі» заколядували в обласній раді

  • Джерело: Львівська Газета
15977487.jpg

Сьогодні, 10 січня, з колядою у Львівську обласну раду завітали волонтери «Народної Самооборони» Львівщини та гурт автентичної музики «Коралі».

 

1596508

“Добра традиція нашої Самооборони у різдвяний час ходити з вертепом. Волонтери не лише колядують тут, у мирному Львові, а й на передових позиціях на сході нашої країни. Тримаємося разом, і перемога обов’язково буде за нами. Христос народився! Славімо разом Христа”, – зазначив очільник обласної ради Олександра Ганущин.

У дарунок колядники отримали ангелики, які власноруч виготовили дітки зі Станиці Луганської та прифронтових територій. Їх волонтерам вручила керівнику програмного відділу радіо ФМ «Галичина» Ірина Процик.

1597789

Уже незабаром з вертепом волонтери “Народної Самооборони” Львівщини вирушить до бійців на схід країни.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами