Menu

У Львівському музеї історії релігії покажуть ляльковий вертеп

  • Джерело: Львівська Газета
lyalkovij-vertep.jpg

Сьогодні, 10 січня, у Львівському музеї історії релігії (вул. Музейна, 1) представлять виставу лялькового вертепу

Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

“Ангел, Чорт, Ірод, Гуцул, Чарівниця, Гриць і Кася – персонажі галицького різдвяного вертепу, відродженого відомим громадським діячем Богданом Жеплинським. Разом з дочкою Дарією й онуком Мирославом Ковальчуками він щороку організовує лялькові вертепи у школах Львова та області, зокрема у навчальних закладах і церквах, популяризуючи цей яскравий різновид українського мистецтва”, – розповіла заступник директора департаменту Мирослава Туркало.

За її словами, після лялькової різдвяної вистави Богдан Жеплинський презентує книгу “Відроджений ляльковий вертеп”, яка вийшла у співавторстві із Мирославом і Дарією Ковальчуками у Галицькій видавничій спілці. Книга розповідає про історію створення вертепів і про технологію виготовлення шопок. Видання також містить додаткові матеріали зі сценарієм галицького лялькового вертепу та кольоровими фотографіями ляльок.

Початок вистави о 14:00.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-1sitemap-3sitemap-8sitemap-8sitemap-10sitemap-3sitemap-4homesitemap-5sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-9sitemap-8sitemap-8sitemap-5sitemap-5sitemap-10sitemap-3sitemap-4sitemap-1sitemap-6rsshomesitemap-9homesitemap-6sitemap-7homehomesitemap-3sitemap-10homesitemap-10sitemap-1sitemap-1sitemap-10sitemap-2sitemap-4sitemap-4sitemap-4sitemap-8homesitemap-5sitemap-3sitemap-2homerssrsssitemap-8sitemap-7