Menu

За минулу добу до лікарень із переохолодженням потрапило шестеро людей

  • Джерело: Львівська Газета
1014748021.jpg

Протягом 9 січня через переохолодження на Львівщині госпіталізовано шестеро людей.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

До теми: Як уникнути переохолодження та обмороження

Зокрема, у Сокальському та Кам’янка-Бузькому районі госпіталізували по одній людині, у Сколівському та Яворівському  – з переохолодженням до лікарень потрапило по дві особи.

Нагадуємо,  у Львові упродовж зими пункт обігріву працюватиме в Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул Кирилівській, 3а.

«Пункт обігріву у нас працюватиме цілу зиму, залежно від холодів. Вдень усі охочі можуть зайти в Центр зігрітись, випити гарячого чаю. Прохання до усіх небайдужих людей допомогти зі взуттям та теплим одягом. У кого є така можливість, просимо речі приносити на вул Кирилівську, 3а», – розповів Олександр Бородін, директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами