Menu

У Львові перекрили канал постачання наркотиків

  • Джерело: Вголос
pm474image004_e00fc.jpg
Працівники управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України спільно з працівниками Залізничного відділу поліції міста Львова вилучили більше тисячі нарковмісних таблеток «Субутекс». Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

«До оперативників надійшла інформація про канал постачання таблеток «Субутекс». Ми встановили, що налагодив міжрегіональний канал постачання наркотичних засобів 28-річний мешканець міста Калуш. Він купував препарати на Прикарпатті для подальшого збуту на Львівщині. Спільно з працівниками Залізничного відділу поліції міста Львова ми затримали зловмисника та вилучили більше тисячі нарковмісних таблеток», - повідомив заступник начальника управління підполковник поліції Олександр Міщанинець.

Правоохоронці 7 листопада зупинили автомобіль ВАЗ-2114, яким керував зловмисник. Під час санкціонованого обшуку було вилучено тисячу вісімдесят таблеток «Субутекс». Вартість препаратів за цінами «чорного ринку» становить понад пів мільйона гривень. 

Проводяться слідчі дії, вирішується питання правової кваліфікації злочину. Вилучені препарати скеровано на експертизу.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами