Menu

«Львівська вугільна компанія» знову припинила роботу

  • Джерело: Вголос
shaht1_ad2fe.jpg
Сьогодні знову припинила роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія» Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

За словами голови первинки НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Наталії Барної працівники припинили роботу у зв’язку із заборгованістю із зарплати, яка складає понад 20 млн грн, та невизначеністю подальшої долі підприємства. Наближаються новорічні і різдвяні свята, а працівникам ще повністю не виплатили заробленого у червні.

За місяць, коли на підприємстві з’явився новий керівник, працівникам до раніше погашених 40% зарплати за червень спромоглися додати ще 17,5%. Обіцяв виплатити ще хоча б місячну зарплату, але сьогодні замість нього на підприємстві з’явився новий арбітражний керуючий. Кажуть, що фабрику передають у держвласність, обіцяють до кінця дня видати зарплату за місяць із заборгованої майже за півроку. Але люди вже нічому не вірять, тому до роботи сьогодні приступати відмовилися. Будуть чекати виконання обіцяного до кінця сьогоднішнього дня. А далі діятимуть відповідно до обставин.

А от дізнатися працівникам ПАТ про плани нового керівника та перспективи підприємства не має можливості, бо пан Постоленко, щойно обійнявши посаду, подався до Львова. Принаймні так поінформували профспілковий комітет НПГУ.

 
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Сьогодні знову припинила роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія». За словами голови первинки НПГУ ПАТ ЛВК Наталії Бар...
Опубліковано Mihaylo Volinets 29 грудня 2015 р.lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами