Menu

У Львові усі охочі зможуть зробити ялинку для вихованців інтернатів та сиротинців

  • Джерело: Вголос
11, 12, 17 та 18 грудня у ТРЦ «Кінг Кросс Львів» діти та їхні батьки виготовлятимуть ялинкові прикраси, які подарують вихованцям львівських інтернатів та сиротинців до Дня св. Миколая. До події можуть приєднатися усі охочі, повідомили «Вголосу» в ГО «Розвиток громади», яка є організатором акції.

Протягом чотирьох днів пройдуть майстер-класи із виготовлення ялинкових прикраc у товаристві 10 дітей зі 104 школи та малечі з ТРЦ «Кінг Кросс Львів». Діти власноруч виготовлять м’які та паперові іграшки, вінтажні листівки й пластикові підвіски.

Для творчих дитячих розробок хенд-мейд організатори підготували найрізноманітніші матеріали та майстрів: різнобарвні стрічки, кольоровий папір, фарби, пластикові скельця та інше. Також львівські діти самостійно вбиратимуть ялинки, які передадуть в інтернати та сиротинці міста.

Участь в акції візьмуть відомі та успішні особистості  Львова разом зі своєю малечею.

Графік майстер-класів:  11 грудня, 15:00 – 19:00 – розфарбовування пластикових підвісок для ялинки; 12 грудня, 11:00 – 15:00 – виготовлення мініатюрних вінтажних листівок, 17 грудня, 15:00 – 19:00 – виготовлення маленьких м’яких янголят та мотанок, 18 грудня, 15:00 – 19:00  – завершальне прикрашання ялинок, перевезення дерев до сиротинці.

Ялинки поїдуть до Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №104 (смт. Брюховичі), Притулку для дітей служби і у справах дітей Львівської ОДА (вул. Левандівська, 17в), Львівського центру обслуговування дітей (вул. Жовківська, 26а).

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами