Menu

Громадьке ТБ транслюватимуть на Першому національному

  • Джерело: Lviv.tv
Обговорити на Львівському Форумі

Олександр Пантелеймонов, в.о. Генерального директора НТКУ, в ефірі ТРК "Львів" розповів про спільний проект з телеканалом "Громадського ТБ".

"В межах цього проекту деякі часові слоти в ефірі "Першого національного" будуть закриватись програмами виробництва "Громадського ТБ". Принаймні, поки що йдеться про два слоти, перший – це 10-12 год. ранку і 15-17 год. Впродовж цих двох проміжків наші глядачі зможуть побачити студійне обговорення різних питань силами ведучих "Громадського ТБ" і цих гостей, які будуть приходити до них у студію. Для нас це поки що не перший подібний проект, тому що навіть впродовж останніх двох-трьох місяців, ми час від часу робили спільні проекти з іншими телевізійними каналами, але в даному випадку ми дуже вдячні пану Томенку за його пропозицію, тому що якщо ми вже впродовж останніх років говоримо про необхідність створення суспільного ТБ на базі телекомпанії в Україні, нам було б дуже цікаво поспівпрацювати і отримати досвід від людей, які абсолютно на практиці це створюють. Тому я дуже вдячний колективу "Громадського ТБ" за те, що вони пристали на цю пропозицію, на пропозицію Миколи Томенка також. І, вже завтра, о 10 годині ранку ми зможемо всі подивитись в ефірі "Першого національного" студію Громадського телебачення", - зазначив він.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Львівські новини

Ми слідкуємо за сайтами