Menu

Постраждалі від вибуху

  • Джерело: Львівська Пошта
Учора на лікування до Львова відправили двох потерпілих унаслідок вибуху в Будинку профспілок. Хлопці у важкому стані. Романові 20 років, Назарові – 15

У четвер, 6 лютого, в Будинку профспілок вибухнула коробка з написом “Ліки”, від чого двоє хлопців серйозно постраждало. 

“Говорив із батьком Назарія. Виявляється, він лише 6 лютого о 7.00 приїхав до Києва – утік із дому, нікого не попередивши, але з поїзда подзвонив мамі і сказав, щоб не хвилювалася – він поїхав до Києва. А вже  6 лютого хлопець постраждав від теракту. Лікарі видалили йому одне око, друге теж у небезпеці, але шанси зберегти його значні”, – написав народний депутат від ВО “Батьківщина” Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook.

Стан Романа важкий, травми серйозні. Головний лікар 8-ої міської клінічної лікарні Василь Обаранець розповів zaxid.net, що у хлопця численні ушкодження, травма голови, травма головного мозку, травма очей, наслідки відриву та розчленування правої і лівої кистей, а також забої і травми інших частин тіла. 

“Щойно з 8-ої лікарні. Був у реанімації в Романа, постраждалого від вибуху. Спілкувався з головним лікарем (Василем Обаранцем). Стан хворого важкий. Травми серйозні. Однієї кисті руки немає, на іншій руці немає 3 пальців. Серйозно постраждали очі. Короткочасно приходячи до свідомості, перше, на що дивиться Роман, – руки. Вірніше те, що від них залишилося. Ліки, обладнання, спеціалісти – усе є. Зрозуміло, що Роман став інвалідом. Важко йому. Міліція, зрозумівши, що немає як проводити слідчі дії, поїхала. Активісти чергують”, — повідомив народний депутат Роман Ілик на своїй сторінці у Facebook.

Хлопці потребують допомоги, отож надсилати гроші можна на такі рахунки:
Роман Дзівінський, 20 років, відірвана ліва кисть, пошкоджена права та інші травми. ПриватБанк: 5457 0823 9104 2293. Отримувач: Дзівінський Роман Йосипович (рахунок батьків).
Назар Держило, 15 років, термоопіки очей, одне око видалили, пошкодження голови. ПриватБанк: 6762 4683 1659 7495. Отримувач: Держило Іван Миколайович (батько).

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами