Menu

Укропівець Василь Шкляр презентував новий роман «Троща» у місті Великі Мости

Детальніше...
Сьогодні у Народному домі міста Великі Мости, що на Львівщині, відбулася презентація нової книги укропівця Василя Шкляра “Троща”. Послухати автора зібралося чимало місцевих

Якою була журналістика 30 р. тому, - до Дня створення Товариства Лева

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
З приходом до влади у Радянському Союзі Михайла Горбачова у 1985 р, у львівському суспільно-політичному житті активізувалися опозиційні до влади сили. Додало ще й повернення з концтаборів політв’язнів. Старше покоління «шістдесятників» та дисидентів, у поєднанні з молодою генерацією «горбачовської відлиги», наповнили простір старовинного міста Лева духом свободи та романтики. Одним із символом цього Львова стало засноване 30 р. тому Товариство Лева.

Синютка обговорив з фінським послом пріоритетні напрямки співпраці Львівщини з Фінляндією

  • Джерело: ЗІК
У понеділок, 16 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Фінляндії в Україні Юхою Віртаненом та екс-міністром закордонних справ Фінляндії Ерккі Туоміоєю.

Півсотні львівських вчителів їдуть на Схід навчати школярів

  • Джерело: Вголос
Уже завтра, 17 жовтня, півсотні вчителів зі Львівщини вирушать на Схід України. Педагоги перебуватимуть на Луганщині два тижні. Упродовж цього часу вчителі ділитимуться досвідом зі своїми колегами, а також спілкуватимуться з дітьми й проводитимуть уроки у тамтешніх школах.

У Львівській лікарні від ножового поранення помер чоловік

  • Джерело: ЗІК
У Сихівський відділ поліції 15 жовтня надійшло повідомлення про те, що у Львівський державний онкологічний регіональний лікувального-діагностичний центр двоє громадян доставили 33-річного львів’янина з ножовим пораненням у праве плече, який через півгодини помер.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами