Menu

Львів’янин Роман Гладиш у Берліні завоював «бронзу» Євро-2017 з велотреку

  • Джерело: ЗІК

Вже в перший день змагань європейської першості 2017 року з велосипедного спорту (трек), яка стартувала в Берліні, скарбничка збірної України поповнилася медаллю. Автором нагороди став львів’янин Роман Гладиш (на фото - справа), який в індивідуальній гонці на 15 км (скретч) здобув «бронзу».

Роман Гладиш здобуває «бронзу» на чемпіонаті Європи з велотреку

Збірна України по велоспорту на треку розпочала боротьбу за медалі чемпіонату Європи-2017, який стартував вчора, 18 жовтня, на оновленому велодромі Берліну (Німеччина).

338 гонщиків із 28 країн Європи спробують нове полотно трека в боротьбі за 22 комплекта медалей, пише офіційний сайт ЛДУФК.

Україну в Німеччині, згідно попередньої заявки представлятимуть 15 спортсменів трековиків.

Чоловіки: Андрій Винокуров, Роман Гладиш, Володимир Бучинський, Максим Васильєв, Володимир Джус, Андрій Куценко, Володимир Фредюк, Тарас Шевчук.

Жінки: Любов Басова, Ганна Соловей, Олена Старикова, Анна Нагірна, Тетяна Клімченко, Оксана Клячина, Вікторія Бондар.

За результатами другого дня турніру львів’янин Роман Гладиш виборов першу перемогу в першості Європи нового сезону 2017-2018. Студент четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури фінішував третім в гонці скретч серед чоловіків.

 

 

 

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами