Menu

Тренер «Карпат» U-19 Андрій Тлумак: Усі 90 хвилин ми диктували «Сталі» свій футбол

  • Джерело: ЗІК

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Тренер «Карпат» U-19 Андрій Тлумак"


Своїми враженнями від гри у Лютіжі з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер «зелено-білих» Андрій Тлумак.


«Одразу скажу, що задоволений як результатом, так і грою команди. Грати було не просто, бо 90 хвилин рухатися під літнім сонцем – це не просто, але умови однакові для усіх. Зрозуміло, що трохи переживали через поле, адже грати влітку на синтетиці… Думаю, не треба тут нічого говорити, бо усе й так зрозуміло. Але у нас в команді є ціла група випускників нашої клубної Академії футболу і вони за п’ять років навчання в ній отримали хороші навички грати на штучному полі в будь-яку пору року.


Що ж до гри, то тут коментувати, напевне, немає що, бо ми повністю переграли суперника і усі 90 хвилин домінували на полі. У «Сталі» практично нічого не виходило створити з гри. Так, були дальні удари, було кілька намагань щось придумати зі стандартних ситуацій. Але окрім лічених напівмоментів суперник нічого не награв. Ми ж могли уже в першій половині матчу вигравати не 2:0, а з перевагою в три–чотири м’ячі. Однак десь не усе як слід виходило із реалізацією. Та добре, що створюємо моменти і виходить у грі зробити щось із того, що ми награємо на тренуваннях. Ну а проблема реалізації – це те, що потрібно удосконалювати.


Також мене тішить, що на наших гравців звертають увагу тренери юнацьких збірних. От сьогодні, наприклад, не грав наш опорний півзахисник Іван Желізко – він зараз перебуває у збірній України U-16, яка виступає на традиційному Меморіалі Віктора Баннікова у Києві. А гру наступного туру (суперник – рівненський «Верес») ми швидше за все перенесемо на інший термін, бо одразу п’ятьох наших хлопців запрошено до збірної України U-17.


Приємно, що на наші матчі вже вдруге у цьому сезоні приїздить головний тренер збірної U-17 Сергій Попов. Він був на грі першого туру в Полтаві, приїхав і сьогодні у Лютіж. Та й загалом ми з ним постійно на зв’язку, спілкуємося по телефону фактично після кожного туру. Хочу наголосити, що виклики у збірну – це в першу чергу заслуга самих гравців нашої команди, які багато працюють на тренуваннях і хочуть увесь час прогресувати та розвиватися, як футболісти. Деякі з них, до речі, уже тренувалися й з першою командою «Карпат», тренери якої слідкують і за нашою командою.


Ми хлопцям постійно кажемо, що для того, аби на них звертали увагу і запрошували до основи головної клубної команди, до збірної України, необхідно не лише мати потенціал, а й важливо грати на високому рівні в офіційних матчах, так само як і необхідно перемагати й займати зі свою командою високі місця. Увагу в першу чергу звертають на тих, хто разом зі свою командою йде в групі лідерів», – підсумував Андрій Богданович.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами