Menu

Кіберспорт в Олімпійській сім’ї?

  • Джерело: Львівська Пошта
Кіберспорт може увійти в програму літніх Олімпійських ігор 2024 року

Про це сказав триразовий переможець ОІ з веслування на байдарках і каное, член Міжнародного олімпійського комітету Тоні Естанге, передає Associated Press.

“Молодь зацікавлена в кіберспорті. Давайте поглянемо на це. Давайте зустрінемося з ними і спробуємо навести мости. Я не хочу відразу говорити “ні”. Думаю, цікаво взаємодіяти з представниками кіберспорту, щоб краще зрозуміти цей процес і дізнатися, чому він має такий успіх”, – заявив Естанге.

У вересні на 130-ій сесії МОК в Лімі столицею літніх Олімпійських ігор 2024 року офіційно назвуть Париж. Остаточний список видів спорту, які будуть представлені на ОІ в столиці Франції, оголосять після Олімпіади 2020 року в Токіо. У квітні цього року про можливе включення кіберспорту в олімпійську програму заявляла голова комісії спортсменів МОК Анджела Руджеро.

Водночас у квітні президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах був проти включення кіберспорту до олімпійської програми.

На його думку, більшість комп’ютерних ігор суперечать олімпійським правилам і цінностям. Також Бах підкреслив, що наразі не існує міжнародної федерації, яка б гарантувала дотримання цих правил.

В той же час, президент МОК зазначив, що цей спорт повністю проігнорувати не можна.

“Ми не впевнені на сто відсотків в тому, що кіберспорт – справжній спорт, якщо говорити про фізичну активність і критерії, щоб вважати його спортом. Мені здається, що деякі з цих ігор суперечать всім нашим цінностям. Ми спостерігаємо за кіберспортом, бачимо відсутність організації та високу залученість молоді. Подумаємо, що з цим можна зробити”, – розповів Бах. 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами