Menu

П’ятеро львівських лучників змагаються в Берліні на IV етапі Кубка світу-2017

  • Джерело: ЗІК

Strilba_Z_Luka.jpg


У Берліні стартував етап Кубка світу зі стрільби з лука / Соцмережі


Серед головних претендентів на медалі німецької проби традиційно й українські робінгуди. Зазначимо, що склад «синьо-жовтої» дружини більше, ніж на половину (п’ятеро з восьми спортсменів) сформовано з львів’ян, четверо з яких є представниками Львівського державного університету фізичної культури, повідомляє ldufk.edu.ua.


У складі чоловічої команди в Берліні виступатимуть студент ЛДУФК Юрій Гавелко та два випускники цього вишу – чинний чемпіон України Георгій Іваницький і ветеран національної збірної Мар’ян Івашко.


Представниця ЛДУФК змагатиметься в столиці Німеччини і в складі української жіночої збірної – це минулорічна випускниця вишу Вероніка Марченко. Дебютує на Кубку світу у столиці Німеччини студентка Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова.


Додамо, що обидві збірні команди України, чоловічу і жіночу, очолюють також випускники Львівського державного університету фізичної культури – заслужені тренери України Сергій Антонов та Віктор Михайленко відповідно.


 

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-4sitemap-3homesitemap-6sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-2sitemap-5sitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-10sitemap-9sitemap-3sitemap-9sitemap-10rsssitemap-2sitemap-5rsssitemap-2sitemap-7sitemap-5sitemap-10sitemap-1rsssitemap-1sitemap-3sitemap-7rsssitemap-7homersshomesitemap-3sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-6sitemap-2sitemap-4rss