Menu

Клуб української Прем'єр-ліги переїхав на «Арену Львів»

  • Джерело: Вголос
Президент рівненського «Вереса» Олексій Хахльов розповів, що команда буде проводити домашні матчі наступного сезону у Львові.  «Через 722 дні ми повернемося в Рівне. Зараз основний наш стадіон - це Арена Львів», – наводить слова Хахльова FootballHub. Також президент «Вереса» зазначив, що питання з домашнім стадіоном точно вирішиться, оскільки є повне взаєморозуміння з міською владою Рівного. «Почався зворотний відлік і ми повернемося на стадіон в Рівному після реконструкції. Я сам собі пообіцяв», – додав Хахльов. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новачок Прем'єр-ліги «Верес» не проводитиме матчі на домашній арені в Рівному мінімум два роки. «Вголос»

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-3sitemap-2sitemap-9sitemap-3sitemap-6sitemap-6sitemap-9sitemap-2sitemap-5sitemap-1sitemap-4sitemap-8sitemap-8sitemap-6rsssitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-2sitemap-2sitemap-6sitemap-8sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-2sitemap-2homesitemap-10sitemap-9sitemap-2sitemap-1sitemap-3sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-2homesitemap-5sitemap-7sitemap-4sitemap-7sitemap-5sitemap-8sitemap-3sitemap-7sitemap-7