Menu

Тренери «Карпат» Олег Дулуб і Юрій Поклад провели автограф-сесію для вболівальників

  • Джерело: ЗІК

IMG_1978.JPG


Розширюючи межі спілкування із вболівальниками, «Карпати» запросили на вже традиційну автограф-сесію гостей, чию роботу важко недооцінити – керманичів головної команди Львова. Зосереджені після обіднього тренування, але з усмішкою на обличчі Олег Дулуб та Юрій Поклад зайняли свої робочі місця та привели маркери до бойової готовності, аби нікого не залишити без бажаного автографу, пише Інформаційний центр ФК «Карпати».


IMG_1964.JPG


Невимушена атмосфера швидко активізувала, ще кілька хвилин тому сором’язливих прихильників «зелено-білих», а на тренерів «посипалась» ціла купа питань. Тренери не жаліли слів, щирі, відверті відповіді задовольнили цікавість кожного фана, який завітав того вечора до «Фанату».


IMG_1982.JPG


Білоруським наставникам довелось розкрити і кілька футбольних таємниць. Юрій Поклад поділився секретом як насправді готується команда до західноукраїнського дербі. За словами Юрія Леонідовича, задля того, щоб налаштувати хлопців на бій, зробити їх по-справжньому голодними до перемоги виявилось, що футболістів дійсно не годують. По магазину вмить рознісся гучний сміх, а задоволені тренери продовжили працювати маркером та позувати для сотень селфі.


IMG_2001.JPG


Здавалось, питання до наставників «зелено-білих» не мали закінчення. Та і як можна не запитати футбольних гостей, коли за це теж можна отримати квиток на футбол. Фанів цікавило абсолютно все з життя білоруських керманичів. Відтепер, ми знаємо, що взірцем тренера для Олега Дулуба була і є особа Метра футбольної справи – Валерія Васильовича Лобановського.


IMG_2005.JPG


Не обійшлося і без розіграшу квиточків на найближчу гру з «Волинню». Свій внесок у визначення переможців зробив і Юрій Поклад. Тренер із гордістю вручив трьом гарним дівчатам, які не пропускають жодну масову подію «Карпат», перепустку на недільний матч. При цьому, зазначивши, що вдвічі приємніше працювати, коли у команди є жіноча підтримка.


IMG_2008.JPG


Відпускати гостей, тим самим завершуючи автограф-сесію, вболівальники вкрай не хотіли. Фінальне спільне фото теж не стало орієнтиром закінчення заходу. Ще довго фанати вже особисто говорили з тренерами та просили черговий автограф і фото на згадку. Відмов не знав ніхто. Тож задоволеними після теплої та щирої зустрічі залишились всі: як тренери та вболівальники, так і самі організатори автограф-сесії.


IMG_2037.JPG


IMG_2045.JPG


IMG_2058.JPG


IMG_2073.JPG


IMG_2079.JPG


IMG_2098.JPG


IMG_2108.JPG


IMG_2117.JPG


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами