Menu

На честь львівської спортсменки виготовили ексклюзивні поштові марки

  • Джерело: Вголос
marka1.jpg
Сьогодні, 19 квітня під час церемонії відзначення найкращого спортсмена Львівщини, що її традиційно проводить відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області, лауреатка березня 2017 року – лучниця Вероніка Марченко – отримала неповторний ексклюзивний подарунок. З ініціативи голови обласного віддділення НОК Юрія Турянського, на честь видатної львівської спортсменки «Укрпошта» виготовила особливий блок поштових марок.
Про це повідомляє прес-служба відділення НОК України у Львівській області.

У такий спосіб відділення НОК Львівщини вперше відзначило видатні досягнення спортсменів Львівщини.

У березні Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука в індивідуальному заліку. У складі жіночої збірної львів’янка допомогла українській команді вибороти «бронзу».

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7homesitemap-8rsssitemap-5homersshomersssitemap-10rsssitemap-10sitemap-8sitemap-8sitemap-7sitemap-8sitemap-7sitemap-8homesitemap-6sitemap-4sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-9sitemap-8homesitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-7homehomesitemap-6sitemap-9sitemap-7sitemap-3homesitemap-8sitemap-10homesitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-4sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-9