Menu

У Львівській опері відбулося нагородження кращої спортсменки Львівщини у березні

  • Джерело: ЗІК

Зазначимо, що вперше захід нагородження найкращого спортсмена Львіщини проходив у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.


За результатами спільного голосування членів виконавчого комітету обласного відділення НОК та членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації найвидатнішим досягненням за підсумками виступів спортсменів Львівщини у березні 2017 року визнано перемогу Вероніки Марченко в індивідуальному турнірі на Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука 2017 року. 8–12 березня ці змагання проходили у французькому місті Віттель.


Вихованка Марії Гавелко не мала рівних в особистому заліку, здобувши у вирішальній дуелі перемогу над росіянкою Євгенію Тімофєєву з «сухим» рахунком 6:0. Окрім того,Вероніка Марченко допомогла жіночій збірній України здобути «бронзу» у командному заліку.


Голова обласного відділення НОК Юрій Турянський подякував генеральному директору Львівської Опери народному артисту України Василеві Вовкуну за можливість відзначити високі досягнення львівської спортсменки у величному храмі культури.


Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області
Фото: Прес-служба НОК України у Львівській областіУрочисту церемонію почали виступом народної артистки України, всесвітньовідомої піаністки Етелли Чуприк. Вона дуже проникливо виконала етюд авторства Фридерика Шопена і отримала за свою майстерність бурхливі оплески від кількох десятків учасників акції.


На запрошення голови відділення НОК Львівщини у церемонії взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Олег Михайлович назвав перемогу Марченко на європейській першості «видатною подією», наголовисвши на тому, що символічним є той факт, що у фіналі українка впевнено перемогла росіянку.


Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області
Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області«Від такої звістки тисячі наших хлопців на фронті неймовірно раділи. Ця перемога Вероніки додала українцям наснаги», – підкреслив пан Синютка і подякував Вероніці за її важку і успішну працю.


Марченко отримала почесну відзнаку обласного відділення НОК як найкраща спортсменка місяця. А її наставниця – Марія Гавелко – отримала нагороду найкращого тренера місяця.


Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області
Фото: Прес-служба НОК України у Львівській областіОкрім того, Вероніці Марченко було вручено посвідчення «Заслужений майстер спорту України». 


Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області
Фото: Прес-служба НОК України у Львівській областіГенеральний директор і художній керівник Львівської Опери Василь Вовкун у своєму виступі відзначив: «За всякою перемогою стоїть важкий труд. За успіхом спортсмена стоїть важка праця його тренера». Відтак, пан Вовкун оголосив, що Вікторія Марченко і Марія Гавелко отримують від Львівської Опери спеціальну нагороду: можливість насолоджуватися виставами легендарного театру з ложі почесних гостей.


Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області
Фото: Прес-служба НОК України у Львівській областіФото: Прес-служба НОК України у Львівській області
Фото: Прес-служба НОК України у Львівській області


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами