Menu

Тренер «Ворскли» Василь Сачко: Сьогодні ми втратили два очки, а не здобули одне

  • Джерело: ЗІК

Сачко: Сьогодні ми втратили 2 очки, а не здобули 1


Василь Сачко. Фото: ФК "Ворскла"


«Вийшли два різні тайми. Ми доволі добре вивчали «Карпати». Перед нашим матчем «Карпати» грали з «Дніпром» і провели доволі непоганий поєдинок.


Потрібно віддати належне «Карпатам», вони вже сім матчів не програють, якщо я не помиляюся, класно підсилилися. У нас відбулася ротація, зміни у задній лінії, по ходу гри також були заміни. Сьогодні були два дебюти, думаю, хлопцям це запам’ятається.


Першим таймом я незадоволений. Вийшла в’язка гра. «Карпати» великими силами захищалися, ми очікували небезпеку від Матвієнка, сьогодні ми його перекрили. З Гладким також справилися, щодо захисту питань немає. У другому таймі була наша перевага. Все було добре, але не змогли забити. Думаю, що сьогодні ми втратили два очка, а не вибороли одне», – сказав Василь Сачко на післяматчевій прес-конференції.


 

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7homesitemap-8rsssitemap-5homersshomersssitemap-10rsssitemap-10sitemap-8sitemap-8sitemap-7sitemap-8sitemap-7sitemap-8homesitemap-6sitemap-4sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-9sitemap-8homesitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-7homehomesitemap-6sitemap-9sitemap-7sitemap-3homesitemap-8sitemap-10homesitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-4sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-9