Menu

Олег Дулуб: На мою думку, підсумок закономірний

  • Джерело: ЗІК

Дулуб: "Карпати" вдома і на виїзді – різні команди


Олег Дулуб / ФК "Дніпро"


– Це була гра двох рівних суперників, яким потрібні були очки. Відповідно, було й нервове напруження, але мала кількість небезпечних моментів. На мою думку, підсумок закономірний.


– В кінці матчу ви провели кілька замін. Вас влаштовував результат чи ви побоювалися, що «Дніпро» може забити?


– Ми проводили чисто стратегічні заміни. З 60-ої хвилини у нас почала просідати опорна зона, ми випустили туди гравця. Потім стомився Паша Ксьонз, і хвилин за 15 до кінця вийшов атакуючий гравець. А коли залишалася хвилина, у правого захисника ногу схопила судома, і довелося проводити заміну.


– Гра в кінцівці йшла в хорошому темпі. Це результат хорошої функціональної підготовки футболістів чи вони спочатку економили сили?


– Не думаю, що ми економили сили. Просто «Карпати» вдома і на виїзді – трохи різні команди, це пов’язано з менталітетом гравців. У роздягальні вдалося достукатися, що потрібно додати в другому таймі, і у нас були моменти. З іншого боку, ми могли і пропустити.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами