Menu

Екс-гравець «Карпат» Володимир Костевич: Я завжди пам’ятатиму про «Карпати»

  • Джерело: ЗІК

Картинки по запросу Картинки Екс-гравець «Карпат» Володимир Костевич


Володимир Костевич (на фото) неодноразово змінював позиції на полі, але завжди залишався дуже важливим елементом у тактичних побудовах тренерів.


Однак у кар’єрі 24-річного футболіста настає новий етап. У своєму прощальному інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» Володимир підбив підсумки своєї «карпатівської епохи».


– Зараз я перебуваю у Познані, де вже пройшов медогляд і щойно підписав контракт на чотири роки з місцевим «Лехом», – розповів Костевич.


– Як довго ти роздумував над пропозицією «Леха»?


– Розмови про зацікавленість польської сторони у моїх послугах тривали протягом півтора року. Клуби між собою вели перемовини, у мене також був час, щоб визначитися зі своїм майбутнім і зважити всі моменти щодо зміни клубу. Врешті-решт я вирішив залишити «Карпати». Важливу роль у цьому трансфері відіграв мій агент Костянтин Нестеренко.


– Наскільки важким було для тебе це рішення?


– Я розумів, що мені потрібен новий виклик. Тим більше, що «Лех» є одним з грандів польського футболу. Це хороший варіант для мене. Я радий, що все склалося саме так. З іншої сторони, мені сумно залишати Львів. «Карпати» стали моєю сім’єю. Вони назавжди залишаться в моєму серці.


– Хто був головним твоїм порадником під час прийняття цього рішення?


– Я спілкувався і хотів дізнатися позицію своїх партнерів, тренерів, також тих гравців, з якими свого часу виступав у одній команді. Всі сходилися на думці, що настав час змін і мені варто переходити в «Лех». Мені потрібно розширювати зону свого комфорту.


– Ти є вихованцем «Карпат» і віддав не один рік цьому клубу...


– У зелено-білій футболці я з восьмого класу. В «Карпатах» я провів більшу половину свого життя (сміється).


– За цей час відбулося багато подій і ти, мабуть, маєш не один приємний спогад. Про що згадуєш насамперед?


– У мене багато хороших спогадів. Перш за все, це мій дебют, який вийшов не найкращим, але дуже пам’ятним. Згадую перші поєдинки на позиції лівого захисника, свої голи, наші перемоги... Я завжди пам’ятатиму про «Карпати». Хотів би подякувати Петру Петровичу Димінському. Він завжди дуже добре ставився до мене, допомагав усім, чим міг. І у цьому трансфері також пішов мені на зустріч, зробив все для того, щоб я прогресував. Тому хочу подякувати йому за все це.


– Чи встиг ти попрощатися з партнерами по команді?


– Ще не мав можливості цього зробити. Обов’язково напишу всім і подякую. Я залишаюся у Польщі, а через тиждень «Лех» вирушає на збори на Кіпр. Принагідно хотів би адресувати слова вдячності вболівальникам «Карпат». Вони двічі визнавали мене кращим гравцем року і я отримував «Зірку Карпат». Мені приємно і я вдячний всім, хто мене підтримував. Дякую також тим, хто критикував мене, адже це допомагало мені зростати. Львів – це моє рідне місто, я завжди любитиму все, що з ним пов’язано.


 


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами