Menu

Тимошенко знову судитимуть – цього разу у Мостиськах

  • Джерело: Вголос
Мостиський районний суд Львівської області 2 листопада о 12 годині заслухає справу щодо незаконного перетину кордону народним депутатом Юлією Тимошенко разом із екс-губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі. Інформація про це розміщена на офіційному сайті Державної судової адміністрації, передає УНН.Зокрема на сайті зазначається, що 2.11. 2017 року о 12.00 суддя Юрій Білоус розгляне судову справу в якій особа, яка притягається до адміністративної відповідальності – Юлія Володимирівна Тимошенко. Її звинувачують у незаконному перетинанні або спробі перетинання державного кордону.

Також на сайті повідомляється про те, що розглядатиметься справа Мостиським районним судом Львівської області.

Нагадаємо, суд оштрафував Саакашвілі за незаконний перетин держкордону на 3,4 тис грн.

Нагадаємо, що 10 вересня екс-президент Грузії в оточенні прихильників потрапив в Україну через кордон з Польщею і поїхав до Львова.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами