Menu

Парубій на Львівщині побував на фестивалі української середньовічної культури «Ту Стань»

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.


«Мета фестивалю українського середньовіччя «Ту Стань!» – відродити дух українського лицарства. 12 років тому, коли в селі Урич на Львівщині починався фестиваль української середньовічної культури, його організатори поставили за мету відродити дух українського лицарства, який надихав наших дідів і батьків і який надихає наших героїв сьогодні», – сказав Парубій, вітаючи учасників фестивалю.


У програмі дійства, що проходить біля підніжжя скель, на яких з ІХ до ХVI століття стояла захисна фортеця та митний пост на відрізку Великого шовкового шляху із Китаю до Португалії, відбуваються лицарські бої, стрільби з луків та арбалетів, штурм фортеці, катання на конях та численні майстер-класи.


«Цей фестиваль – один з найбільш популярних на Львівщині, це місце нашої сили», – наголосив Парубій.


Спікер ВР зауважив, що скелі, яким 55 мільйонів років, зберегли знаки язичницьких та перших християнських вірувань, а пази та вруби, зроблені під час будівництва фортеці, що мала висоту 25 метрів, дозволяють визначити вигляд замку в натуральну величину.


«Об’єкт унікальний! Такого немає в усьому світі!», – додав Парубій.


Голова Верховної Ради побажав учасникам дійства набратися сили та закликав розширювати рамки фестивалю і звести копію замку.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами