Menu

Президент пояснив, чому бойові машини «Дозор» досі не на фронті

  • Джерело: ЗІК

Про це сказав Президент України Петро Порошенко, відповідаючи на питання журналістів під час перебування на Львівському бронетанковому заводі, – повідомляє Укрінформ.


1280px-Dozor-B_front-left_view.jpg


«Постановка на озброєння однієї броньованої машини займає в середньому від 8 до 12 років. Комплектація «Дозорів» завершилась наприкінці 2015 року. Випробування розпочались у 2016. Було виявлено деякі недоліки. Зараз виготовляється шість машин із врахуванням зауважень. Міністерство оборони дещо скоротило, але не зняло держзамовлення. 20 машин залишаються на потоці і з усіх, які проходили випробування, а їх було до десяти, «Дозор» продемонстрував найкращі якості», – зазначив Порошенко.


Як наголосив Президент, не треба гнатися за цифрами. Зараз у бойової машини непробивна броня, вдосконалена підвіска, яка може півтора року експлуатуватись без жодних збоїв, набагато вищий внутрішній комфорт, ніж у перших зразках, зазначив він, підкресливши, що це – саме те, що потрібно армії.


Як зазначив Порошенко, надходили пропозиції продати перші ж екземпляри «Дозора» за кордон.


«Я заборонив це. Насамперед, ми повинні забезпечити якісною технікою наші Збройні сили», – підкреслив глава держави.


В той же час, зазначив Президент, Україна мала низку пропозицій щодо поставок бойових машин від виробників з Італії, Ізраїлю, Південної Африки та Сполучених Штатів.


«Кожна копійка українських грошей буде витрачатися на високоякісну бойову техніку, виготовлену в Україні», – сказав Верховний головнокомандувач ЗСУ.


Як повідомлялося, цього року Львівський бронетанковий завод має поставити для армії 20 бойових машин «Дозор» і 72 модернізованих танки Т-72. Для цього підприємство отримає із держбюджету 920 мільйонів гривень.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами