Menu

Порошенко у Львові: основні тези

  • Джерело: ЗІК

Як повідомив кореспондент IA ZIK, глава держави заспокоїв громадськість щодо долі Національної академії сухопутних військ у Львові.


Президент наголосив, що створення інституту з підготовки танкістів у Харкові ніяк не позначиться на академії сухопутних військ у Львові, відповідні факультети тут діятимуть і надалі. «Жодного курсанта, викладача, учбового механізму ніхто не забере з академії. Але нам потрібно більше танкістів», – заявив він.


Водночас Порошенко відреагував на сьогоднішні затримання на бронетанковому заводі.


Також Петро Порошенко повідомив, що цього року на озброєння Збройних сил України буде поставлено 72 модернізовані танки Т-72 та 20 броньованих автомобілі «Дозор» від Львівського бронетанкового заводу. Загалом Львівський бронетанковий завод отримає замовлення на 920 млн грн.


Нагадаємо, також сьогодні Президент відвідав Тернопіль, де за його участі відкрили сучасний лабораторний центр.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами