Menu

«Візьми і голодуй!», – у мережі коментують, як Березюк «сів на дієту» через львівське сміття

  • Джерело: ЗІК

«Коли після 10 років вирішення сміттєвої проблеми Львова Березюк оголошує голодування проти «бездіяльності влади», я чітко уявляю передвиборчу програму «Самопомочі: «Наш уряд голодуватиме під МВФ за реформи, під штаб-квартирою НАТО, – за українську армію, під Кремлем – проти агресії Путіна!», – написав на своїй сторінці у Facebook політолог Олексій Таран.
«Візьми і голодуй!», – пишуть у коментарях.


Водночас деякі коментатори вважають, що відповідальність за вирішення сміттєвої проблеми Львова має нести центральна влада: «Добре «віддячив» Порошенко львів’янам за найбільшу підтримку на президентських виборах».
«Все не таке, як здається. Скільки пашталакали про те, що Березюк нібито надавав психологічну допомогу Садовому. Аж сьогодні стало очевидним, що насправді все відбувалося з точністю до навпаки: вартувало Березюкові відірватися від благотворного психологічного впливу Садового і на маєш – голодування. Пропоную оголосити підписну кампанію за повернення Березюка до ратуші доки справа не дійшла до самоспалення або плювання кислотою», – написав львівський політолог Ігор Танчин.
Як повідомлялося, голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР. «Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терпеливі і толерантні до влади, бо вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні у державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв екстраординарне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати у ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні. В ХХІ столітті, на жаль», – заявив Березюк.


Зазначимо, голова парламентської фракції нічого не сказав про сміттєву проблему. Разом з тим, сьогодні стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка запровадити в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозиться.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами