Menu

У «Спецпроектах» на IA ZIK: Вікно у Кульпарків, турецький Львів та як не потонути у смітті

  • Джерело: ЗІК

Клікайте на рубрику «Спецпроекти» і читайте.


У народі Львівську обласну державну клінічну психіатричну лікарню лаконічно називають: «Кульпарків». Про «душевні хвороби» люди не люблять говорити і тим більше із ними жити поруч. Проте у світі зростає кількість психічних розладів, котрі призводять до важких психіатричних відхилень. Психіатрію потрібно розвивати й відкривати широкому загалові. Тому журналісти ІА ZIK спробували зазирнути, як воно виглядає із середини життя у Львівській психіатричній лікарні?


За останні роки Львів облюбували туристи з Туреччини. Часто можна зустріти десятки турецьких чоловіків на площі Ринок. Однак є й такі, що залишаються тут надовго. Працюють, розпочинають бізнес, заводять сім’ї. Тож чим вабить турків Львів? І що ми взагалі знаємо про них? Журналісти ZIK.UA вирішили дослідити особливість зв’язку між нащадками Османської імперії та столицею Західної України.


Рік тому сталася трагедія на головному звалищі Львівщини у Грибовичах. Відтоді проблема сміття стала гострою для Львова, області та й усієї України. І поки влада Львова роками споглядала як питання утилізації твердих побутових відходів заходить у глухий кут, місто Червоноград на власному досвіді довело, що сортувати відходи, збудувати сучасний полігон та знайти інвестора можливо. Тож сьогодні Червоноград чи не єдине місто в Україні, яке готове добровільно приймати львівське сміття, ще й заробляти на цьому. Наші журналісти детально дослідили повчальний шлях успіху шахтарського міста.


Багато українців людей гадає, що розвиток альтернативної енергетики це десь далеко в Європі чи Америці. Нічого подібного. Історію перших проектів вітрової і сонячної енергетики у Львівській області досліджувала інформагенція ZIK. Виявляється, що ця галузь не лише потребує величезних інвестицій, однак за існуючих на сьогодні «зелених» тарифів може стати вигідним бізнесом як для великих компаній, так і для домогосподарств.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами