Menu

Порошенко закликав РНБО ухвалити рішення про тимчасову повну зупинку сполучення з ОРДЛО

  • Джерело: Львівська Газета
7e9b0d43d3872405b1ff4bb6c8ff5fc1_1489567833_extra_large.jpeg

Виняток буде зроблено лише для гуманітарних вантажів

Про це він заявив на екстреному засіданні Ради національної безпеки, яке скликали через ситуацію, що виникла внаслідок блокади Донбасу.

«Пропоную Раді національної безпеки та оборони ухвалити рішення про тимчасову повну зупинку транспортного – і не лише залізничного – сполучення з окупованою територією. Воно діятиме доти, поки окупанти не повернуть назад під юрисдикцію України вкрадені українські виробництва», – наголосив Петро Порошенко.

«Виняток, що для переміщення вантажів, буде зроблено лише для гуманітарних вантажів – українських та міжнародних гуманітарних організацій, ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста. До речі, під час зустрічі з Президентом МКЧХ Пітером Маурером ми домовилися про те, що 60 додаткових мільйонів доларів буде виділено на вирішення гуманітарних проблем по обидва боки лінії зіткнення для доставки товарів найпершої необхідності. Ми не повинні допустити погіршення гуманітарної ситуації на окупованих територіях. Маємо подбати про достатню кількість харчів та медикаментів для наших співгромадян», – зазначив він.

Також, зі слів Порошенка, уряд вже передбачив утворення мобільних контрольних груп. Ці групи, до участі в яких залучатимуть громадськість, боротимуться з контрабандою. «У першу чергу, до таких груп слід залучати учасників бойових дій. І ці групи мають забезпечувати ефективний контроль за дотриманням і виконанням рішення РНБОУ», – додав президент.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами