Menu

Гройсман підганяє Садового зі сміттям і знову просить Синютку допомогти йому

  • Джерело: ЗІК

Прем’єр-міністр Володимр Гройсман вирішив знов спробувати розібратися із проблемою львівського сміття. Він вважає, що зараз «ситуація заходить в глухий кут», коли вже ніби намітився шлях подолання цих негараздів. Про це він написав у своєму Фейсбук.


«Під час свого візиту до Львова я запропонував Львіському міському голові Андрію Садовому вибрати ділянку, на якій він готовий буде реалізувати проект нового сміттєпереробного комплексу. І таку ділянку пан Андрій вибрав. А минулого тижня створена розпорядженням пана Андрія науково-експертна група цю ж ділянку забракувала...», – повідомив глава Кабміну.


Гройсман зазначив, що не сумнівається у високому професійному рівні членів науково-експертної групи, однак, хотів би зазначити, що ключовим для того, щоб оцінювати придатна ділянка чи ні, є питання, які технології поводження з ТПВ (твердими побутовими відходами) планується застосовувати.


«Якщо мова йде про просте складування сміття, як це відбувалось на більшості українських сміттєзвалищ, у тому числі і у Грибовичах, то будь-який новий полігон буде такою ж потенційною екологічною загрозою, як і ті, які уже існують», – розмірковує прем’єр.


«Проте є зовсім інші підходи. Свого часу мав можливість знайомитись, як ці проблеми вирішуються у Швейцарії. У місті Цюріху два сміттєпереробних комплекси, один з яких знаходиться практично в центрі міста (і був до речі побудований більше 100 років тому!), в декількох сотнях метрів від центрального вокзалу, а другий – поруч з багатолюдним житловим кварталом. І навіть запаху жодного не відчувається, коли ти знаходишся поруч! Коментарі тут зайві», – зазначив очільник уряду.


Гройсман також заявив, що звернувся до Голови ОДА Олега Синютки з проханням допомогти меру Львова Андрію Садовому вибрати іншу ділянку.


«А його самого я б просив пришвидшити свої дії і якнайшвидше перейти до реального вирішення проблеми», – резюмував глава Кабміну.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами