Menu

Аби донеччани їздили у Львів, то ніколи б не повірили у байки російських каналів, – Томенко

  • Джерело: ЗІК

Таку думку висловив засновник проекту «7 чудес України» Микола Томенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.


«На жаль, держава сьогодні не має загальної гуманітарної політики, зокрема стратегії захисту історичної спадщини України. Департамент Міністерства економіки й дотепер не може вибудувати якісну роботу щодо цього питання. Адже сьогодні в Україні є багато цінних музеїв, які перебувають без елементарної охорони.», – наголосив Микола Томенко.


Він додає, що в бюджеті на 2017 рік на реконструкцію історичних пам’яток України закладено коштів всього на два об’єкти.


«Поки Україна не матиме державної стратегії, тільки однією ініціативою буде дуже складно зберегти історичну спадщину. Сьогодні ми бачимо, що більшість представників української влада не мають національної свідомості, їх не цікавить ні історія, ну культура їхньої країни. Значно допомогти своїми коштами могли б найзаможніші люди країни, як це відбувається у Європейських країнах. Однак українські олігархи фінансують або сучасне закордонне мистецтво, або купують його собі додому», – зазначив Томенко. 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами