Menu

На Львівщині, Харківщині та у Києві – найкращий стан ремонту доріг

  • Джерело: ЗІК

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00 на телеканалі ZIK) висловив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.


За словами міністра, результат децентралізації позитивно дається взнаки – бюджети місцевого рівня зросли у п’ять разів. Це величезний ресурс, який необхідно скеровувати, зокрема, на ремонт доріг.


«У наступному році ми теж продовжимо практику, коли матимемо декілька джерел співфінансування будівництва чи утримування доріг. Однак у першу чергу стоятиме питання відновлення проїздності. Адже, коли по дорогах просто не можна пересуватися, говорити про будівництво якихось автобанів із шістьма смугами – нереально», – наголосив Омелян.


Також міністр зазначив: цього року першими серед ремонту доріг виявились Львівська і Харківська області та Київ. Звичайно, частина коштів надійшла за рахунок митного експерименту, однак, на думку Омеляна, головне – дієвий менеджмент регіону.


«Там, де губернатор бере на себе відповідальність і є у міцному контакті із облавтодорами, маємо результат. Області отримують належне фінансування та належним чином його використовують. Дійсно, Західній Україні пощастило більше, адже половина коштів отримана у результаті митного експерименту», – розповів Омелян.


А вже у бюджеті 2017 року митний експеримент закладений на всі області.


«Тут вже буде важливим для кожного очільника області проконтролювати чесність обласної митниці. Якщо вона працює якісно і хабарі відсутні, то додаткові кошти йдуть на розвиток дорожньої автомагістарлі», – впевнений Володимир Омелян.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами