Menu

Що поєднує нового керівника Нацполіції Львівщини Валерія Середу з братами Дубневичами?

  • Джерело: ЗІК

Аналіз статків нового керівника місцевої Нацполіції провели «Наші гроші. Львів». Вони ж докопались до факту, який проливає нове світло на особу Валерія Середи.


Керівник ГУ Національної поліції у Львівській області у серпні цього року став власником нового автомобіля Peugeot 3008, ціни на який стартують від 675 тис. грн.


Окрім автомобіля, Валерій Середа з 2010 року володіє будинком площею 308,4 кв. м на вулиці Терлецького у Львові. Там же йому належить і ділянка площею 0,0377 га.


Його дружина, згідно з реєстром МВС та держреєстром нерухомості, майном не володіє. Хоча у своїй декларації за 2014 рік Середа вказував як майно членів сім’ї два автомобіля: Nissan Murano 2011 року випуску та Nissan X-Trail 2014 року випуску.


79-річний батько Валерія Середи є співвласником ТОВ «Кипарис-Сервіс», яке, згідно з ЄДР, перебуває в стані припинення від сьогодні, 13 грудня. Його внесок до статутного фонду становить 288 тис. грн, а партнером виступає Григорій Середа, якому належить 60% статутного капіталу. Згідно з реєстром нерухомості, майно фірми переходить у власність учасників.


Так, за кілька днів до початку припинення діяльності, 9 грудня, батько керівника поліції Львівщини став власником частини нежитлового приміщення на вулиці Промисловій, 50/52 у Львові. Його частка складає 2/5 від 323,5 кв. м. Він також став співвласником ділянки за цією адресою загальною площею 0,17 га.


Основним видом діяльності «Кипарис-Сервіс» є допоміжне обслуговування наземного транспорту. Згідно з порталом Youcontrol, чисті продажі фірми у 2015 році становили лише 15,1 тис. грн.


Минулоріч, у жовтні, батько Валерія Середи придбав нежитлові приміщення площею 104,4 кв. м на площі Князя Святослава, 5 у Львові. Ймовірно, дане приміщення розташоване в новому житловому комплексі «Княжий» за цією адресою.


Також з реєстру нерухомості стало відомо, що у 2014 році 75-річна мати Валерія Середи здала в оренду на 10 років 1,4568 га землі у Пустомитівському районі ТОВ «АПП «Львівське», що належить народним депутатам Ярославу та Богдану Дубневичам.


До призначення Валерій Середа працював ректором Львівського державного університету внутрішніх справ. Його загальний стаж служби в органах правопорядку України становить 25 років. Згідно з декларацією про доходи за 2014 рік, його зарплата за рік становила 106,5 тис. грн. Доходи членів сім’ї не вказані.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами